Koordynator ds. szkoleń

Mefisto

58-100 Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy: BHP, kadrowo-placowym a także przełożonym i trenerami zewnętrznymi, w tym: kontakt telefoniczny, mailowy oraz na komunikatorze firmowym Whatsapp ;
  • bezpośredni kontakt z klientem - to Ty będziesz pierwszym głosem jaki usłyszą nasi klienci, to też od Ciebie otrzymają pierwszego maila z naszej strony;
  • organizacja szkoleń: koordynowanie kalendarza firmowego, kontakt z klientem - telefoniczny, mailowy lub twarzą w twarz, weryfikacja dostępności trenerów, zgłaszanie kursantów do jednostek egzaminacyjnych, przygotowanie materiałów szkoleniowych, dbanie o pełne wyposażenie trenera w materiały niezbędne do realizacji szkolenia;
  • administracyjna obsługa biura.

Wymagania

Jakiej osoby szukamy?

  • otwartej i gotowej na nowe wyzwania, która swoim uśmiechem będzie zarażała klientów ,
  • obsługującej komputer i telefon na poziomie podstawowym tj. Potrafisz napisać e-mail, potrafisz bez problemu poruszać się po stronach internetowych w poszukiwaniu informacji, potrafisz korzystać z Word i Excel, a jeśli coś jest Twoją słabszą stroną to potrafisz wyszukać informacji w Internecie jak coś zrobić ,
  • asertywnej i obowiązkowej ,
  • samodzielnej,
  • pozytywnie myślącej, która jest nastawiona na rozwiązywanie problemów,
  • posiadającej prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego .

Prezentacja firmy

Poznaj nas: <br/> <br/>Mefisto to dwie zgrane ekipy – kadrowa i BHP. O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
dofinansowanie do aktywności fizycznej, ubezpieczenie grupowe, wyjścia integracyjne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa