Opis stanowiska pracy

Jeśli uwielbiasz wyzwania, pracę z ludźmi i czujesz, że potrafisz sprzedać każdy produkt czy usługę, a do tego chcesz sprzedawać usługi wysokiej jakości w różnych branżach oraz otrzymać dobre wynagrodzenie, to ta oferta jest właśnie dla CIEBIE!

ZA CO BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ?

1. Na poziomie pozyskiwania klientów i zleceń:

  • Będziesz samodzielnie pozyskiwać klientów;
  • Będziesz odpowiadać za sprzedaż usług szkoleniowych i doradczych - dofinansowanych z środków zewnętrznych (Baza Usług Rozwojowych, Krajowy Fundusz Szkoleniowy) jak i usług komercyjnych;
  • Będziesz monitorować przetargi oraz zapytania ofertowe w Bazie Konkurencyjności dotyczące usług szkoleniowych;
  • Będziesz wskazywać klientom nowe możliwości rozwoju i dbać o dobre relacje.

2. Na poziomie przygotowywania dokumentacji:

  • Będziesz przygotowywać oferty na przetargi oraz na zapytania ofertowe dla usług szkoleniowych i doradczych;
  • Będziesz przygotowywać wnioski o dofinansowanie w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego;
  • Będziesz przygotowywać wnioski o dofinansowanie Usług Rozwojowych.

3. Na poziomie organizacji szkoleń i doradztwa:

  • Będziesz odpowiadać za tworzenie dokumentacji związanej z realizacją usługi;
  • Będziesz organizować szkolenia i doradztwo od podstaw i koordynować ich realizację;
  • Będziesz odpowiadać za wsparcie klienta w rozliczeniu usługi.

OFERUJEMY:

  • samochód do celów służbowych,
  • laptop, telefon,
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja

Jeśli czujesz, że ta oferta jest skierowana do Ciebie - nie zwlekaj i aplikuj.
Czeka na Ciebie inspirująca praca pełna wyzwań.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• Znajomość zasad dotyczących przygotowywania ofert na przetargi i zapytania ofertowe,

• Znajomość Krajowego Funduszu Szkoleniowego,

• Znajomość Bazy Usług Rozwojowych,

• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i analityczne, umiejętność priorytetyzacji celów i zadań,

• Umiejętności handlowe,

• Doświadczenie w przedsięwzięciach dotyczących edukacji / szkolenia,

• Praktyczna znajomość MS Excel (poziom średniozaawansowany),

• Czynne prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Firma ŁĘTOWSKI CONSULTING to firma z bogatym doświadczeniem w realizacji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi