Koordynator ds. rekrutacji

Alpha Technologies

50-381 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Koordynacja procesów rekrutacyjnych realizowanych na rzecz Klientów Wewnętrznych
• Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na różne poziomy stanowisk
• Aktywne poszukiwania kandydatów na rynku
• Rozwój i wdrażanie nowoczesnych narzedzi wspierających procesy rekrutacyjne
• Prowadzenie działań kreujących pozytywny wizerunek pracodawcy
• Udział w targach pracy
• Koordynacja programów stażowych oraz programów praktyk
• Udział w projektach realizowanych w ramach zespołu HR

OCZEKIWANIA:

• Wykształcenie wyższe
• Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
• Znajomość nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacyjnych
• Doświadczenie w aktywnym docieraniu do kandydatów, w tym z wykorzystaniem profesjonalnych portali i mediów społecznościowych
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Samodzielność i inicjatywa w działaniu, orientacja na osiąganie założonych celów

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• Benefity: multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
• Realny wpływ na rozwój firmy

Prezentacja firmy

Alpha Technologies specializes in the IT recruitment of top quality spec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja