Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Koordynator ds. Projektów Architektonicznych

Polska Południowa, dolnośląskie

HAYS Construction & Property

Opis stanowiska pracy

Polska Południowa
NR REF.: 1098278

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta i dystrybutora aluminiowych systemów architektonicznych, poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds. Projektów Architektonicznych.

Zakres obowiązków:
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań oraz wsparcie projektowe dla biur architektonicznych,
  • budowanie oraz rozwijanie relacji z nowymi Klientami,
  • ścisła współpraca ze strukturami handlowymi w zakresie pozyskiwania projektów inwestycyjnych.

Wymagania:
Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające kilkuletnie doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi lub architektonicznymi. Wyższe wykształcenie kierunkowe (Budownictwo, Architektura), znajomość programu AutoCAD, samodzielność, inicjatywa, kreatywność oraz bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy są wymagane na ww. stanowisku.

Firma oferuje samodzielnie, decyzyjne stanowisko, pracę w systemie home-office oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Architektura