Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2017.

Koordynator ds. Księgowości i Rachunkowości

Łódź, łódzkie

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Księgowości i Rachunkowości.

Wymagania

Zadania / obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • rejestracja i wprowadzanie faktur zakupu do systemu
  • weryfikacja pod względem merytorycznym faktur zakupu (zakupy materiałów na magazyn, dokumenty PZ, faktury usługowe), dekretacja i ich księgowanie do systemu księgowego
  • rozliczanie i księgowanie delegacji oraz innych dokumentów księgowych
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • nadzór nad pracą pracowników działu księgowości
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Oczekiwania:

  • znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych
  • doświadczenie w pełnej księgowości
  • obsługa komputera (word, excel, email, program finansowo-księgowy)
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • komunikatywność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy mile widziane

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami,... skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce. Skutecznie rozwiązujemy problemy, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Skutecznie realizujemy projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń, oceny okresowej pracowników, opisów i wartościowania stanowisk pracy, systemów wynagrodzeń, bilansów kompetencji, development center, assessment center. Metody stosowane przez IDES poparte są wieloletnią praktyką i szeroką wiedzą z zakresu doradztwa. Firma IDES zawsze dopasowuje swoje metody do specyfiki i do potrzeb przedsiębiorstwa, ponieważ tylko wtedy przynosi to doskonałe rezultaty i pozwala nam używać Państwa sukcesu jako naszych referencji.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse , Praca Kadra zarządzająca