Koordynator ds.Kontroli Jakoci

Michael Page

Wielkopolskie, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora ds.Kontroli Jakości.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie jednym z obszarów w dziale jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży spożywczej, która posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. Wielkopolskim.

Opis stanowiska

* Zarządzanie jednym z obszarów Kontroli Jakości
* Utrzymywanie zgodności wyrobów gotowych z recepturami
* Podejmowanie działań ukierunkowanych na utrzymanie wysokiej jakości wyrobów gotowych
* Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli
* Nadzór nad audytami higienicznymi w zakładzie
* Prowadzenie szkoleń dla pracowników

Profil kandydata

* Wyższe wykształcenie
* Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kontroli/zapewnienia jakości w branży spożywczej
* Dobre planowanie i organizacja pracy
* Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów
* Mile widziane doświadczenie w zarządzania zespołem
* Mile widziane doświadczenie we współpracy z Inspekcją Weterynaryjną
* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

* Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
* Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej, zaawansowanej technologicznie organizacji o bardzo wysokich standardach jakościowych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wielkopolskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page