Koordynator ds. jakości i szkoleń

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zrób karierę w OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., firmie będącej liderem w obszarze rekrutacji międzynarodowej.

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. Wiemy o czym mówimy, bo na rynku jesteśmy od 2000 roku. Przez ten czas dzięki nam zatrudnienie znalazło już ponad 200 000 osób, a my zyskaliśmy status jednej z największych, międzynarodowych agencji pośrednictwa pracy w Europie.

Do działu rekrutacji międzynarodowej poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

Twoje zadania na stanowisku:

Przygotowywanie szkoleń dla pracowników działu rekrutacji międzynarodowej z zakresu:

  • Procedur wewnętrznych,
  • Rodzajów umów,
  • Standardów obsługi kandydata,
  • Kompetencji miękkich,
  • Przygotowywanie standardów obsługi kandydata,
  • Samodzielne prowadzenie szkoleń,
  • Weryfikacja standardów obsługi kandydata w biurach w Polsce i za granicą,
  • Prowadzenie procesów onboardingowych,
  • Współpraca z trenerami zewnętrznymi.

Co zyskasz stając się członkiem naszego Zespołu?

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego,
  • Dużą samodzielność w zakresie realizowanych działań,
  • Realny wpływ na rozwój pracowników,
  • Otwartą kulturę organizacji,
  • Możliwość wyboru benefitów poprzez system kafeteryjny (np. bilety do kina, teatru, kartę sportową itp.),
  • Możliwość realizowania pasji i swoich pomysłów,
  • Swobodny dress code.

U nas będziesz miał realną możliwość budowania programów szkoleniowych, projektowania ćwiczeń i tworzenia własnych narzędzi.

Kogo szukamy:

Osób kreatywnych, lubiących kontakt z ludźmi i wyzwania, a także posiadających:

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obszaru rekrutacji, konsultingu lub sprzedaży,
  • Umiejętność badania i analizowania potrzeb szkoleniowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • Pasję do rozwijania ludzi i przekazywania wiedzy,
  • Umiejętność samodzielnego projektowania efektywnych programów szkoleniowych,
  • Wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu rynkowym,
  • Dużą dawkę pozytywnej energii.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.