Koordynator ds. DTP (biuro tłumaczeń)

Sopoltrad Sp. z o.o.

Kraków, 31-143, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sopoltrad Polska Sp. z o.o. Sp. k., międzynarodowe biuro tłumaczeń założone w 1997 r, jest jednym ze znaczących na rynkach UE dostawców usług tłumaczeniowych na języki Europy Środkowej i Wschodniej. Pracujemy wyłącznie dla wymagających rynków zachodnioeuropejskich, z przewagą klientów francuskojęzycznych; współpracuje z nami regularnie kilkuset tłumaczy z kilkunastu krajów.

Wysoka jakość usług, uznane powszechnie kompetencje i najwyższy poziom obsługi klienta przyczyniają się do dynamicznego rozwoju firmy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator ds. DTP (Adobe InDesign) i formatowania plików (MS Word)

Miejsce pracy: Kraków (centrum)

UWAGA: proponowana praca wymaga biegłości zarówno w programie Adobe InDesign, jak i MS Word. Osoby zainteresowane pracą tylko w jednym z tych środowisk zapraszamy do składania ofert współpracy zdalnej (freelance).

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą obejmowały:

- przygotowywanie wycen i podział projektów na wykonawców;

- weryfikację projektów zrealizowanych przez wykonawców;

- nanoszenie poprawek, korekty istniejących projektów, rozwiązywanie problemów;

- realizację drobnych, pilnych projektów.

Idealny kandydat powinien posiadać:

- dobrą praktyczną znajomość programu Adobe InDesign;

- doświadczenie w formatowaniu plików MS Word, w tym: obsługa stylów, automatyzacja spisów, indeksów, tabel i figur itp.;

- znajomość pozostałych programów pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Publisher).

Wymagane cechy:

- dobra organizacja, staranność, dbałość o szczegóły, punktualność;

- praktyczna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowo mile widziane:

- znajomość innych programów do składu komputerowego (np. QuarkXpress, FrameMaker, PageMaker);

- orientacja w zagadnieniach technicznych związanych z tłumaczeniami i lokalizacją;

- obsługa innych alfabetów (cyrylica, grecki itp....).

Oferujemy:

- umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym);

- atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet „opieka medyczna”;

- pracę w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze;.

- docelowo stanowisko kierownika działu.

Miejsce pracy: Kraków, okolica ul. Basztowej.

Godziny pracy: poniedziałek – piątek, 8 godzin dziennie (pełny etat), między 8:00 a 19:00.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U Nr 133 poz. 883).

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Prezentacja firmy

Sopoltrad Sp. z o.o., międzynarodowe biuro tłumaczeń z siedzibą w Krakow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja