Koordynator ds.BHP

Michael Page

Siemiatycze, podlaskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest nowoczesna organizacja z sektora spożywczego będąca częścią międzynarodowej grupy. W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego poszukiwana jest osoba na stanowisko Koordynatora BHP i ochrony środowiska.
O stanowisku

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora BHP i ochrony środowiska. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem BHP w zakładzie produkcyjnym.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie obszarem BHP w zakładzie produkcyjnym zgodnie z obowiązującymi procedurami - kontrola w zakresie przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Doradztwo i wsparcie merytoryczne w zakresie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Raportowanie, tworzenie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej BHP w tym udział w przeprowadzaniu audytów stanu bezpieczeństwa, przygotowaniu oceny ryzyka zawodowego zgodnie w wymogami prawnymi, analiza zdarzeń wypadkowych,
  • Zapewnienie przeprowadzania wymaganych szkoleń BHP oraz współpraca przy prowadzeniu badań lekarskich
  • Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli
  • Rekomendowanie i wdrażanie zmian zwiększających bezpieczeństwo pracy
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz partnerami zewnętrznymi (dostawcami usług z obszaru BHP)
  • Aktywny udział w budowaniu i promowaniu świadomości bezpieczeństwa higieny pracy oraz ergonomii

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska,
  • Gotowość do podejmowania inicjatywy i wyzwań,
  • Otwartość, umiejętność budowania relacji i pracy w zespole,
  • Nastawienie na zmianę oraz samodzielne podejmowanie decyzji,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • System premiowy uzależniony od realizacji zadań,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności w międzynarodowej firmie,
  • Benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Siemiatycze
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page