Koordynator ds. BHP i OŚ

Michael Page

Strzelin, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. BHP i OŚ, który będzie raportował w strukturze firmy bezpośrednio do Dyrektora Generalnego oraz kontrolował i koordynował wszelkiego rodzaju działania w zakładzie pracy, które mają związek z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w Strzelinie.

Opis stanowiska

  • Kontrola bezpiecznych i higienicznych warunków pracy;
  • Przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP;
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych;
  • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie BHP nadzór nad rodzajem środków ochrony indywidualnej;
  • Dokonywanie i aktualizowanie oceny ryzyka zawodowego stanowisk pracy;
  • Prowadzenie rejestrów i kart czynników szkodliwych na podstawie dokonanych pomiarów;
  • Korygowanie, nakazywanych przepisami, okresowych kontroli prawidłowości eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych w zakresie minimalnych wymagań;
  • Kompletowanie i sprawdzanie dokumentacji ppoż. i instrukcji bezpieczeństwa pożarowego;
  • Walidacja nowych maszyn i urządzeń technicznych przed ich dopuszczeniem do eksploatacji w firmie;
  • Zapobieganie wypadkom przy pracy poprzez analizę wypadków oraz wydarzeń potencjalnie wypadkowych oraz stosowanie innych dostępnych narzędzi;
  • Współpraca z takimi organami zewnętrznymi jak Państwowa Inspekcja Pracy czy Państwowa Inspekcja Sanitarna.
  • Zapobieganie pożarom w zakładzie poprzez realizowane regularne audyty obiektu, sprzętu p. poż , procedur i instrukcji p.poż.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrzne zgodnie z normą ISO 45001

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub uzupełnione studiami podyplomowymi lub szkoleniami
  • Min. 4 lata doświadczenia zawodowego w obszarze BHP w środowisku produkcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i Kodeksu Pracy
  • Znajomość Polityk i Systemów Zarządzania Jakością i Środowiskiem w firmie
  • Znajomość norm ISO 14001,18001
  • Znajomość przepisów dot. ochrony i zasad przeciwpożarowych
  • Znajomość norm EN 45001
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Komunikatywność, proaktywność, odpowiedzialność,umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania czasem i planowania działań, samodzielność, asertywność.

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover),
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • Imprezy integracyjne,
  • ZFŚS
  • Stołówka firmowa z dopłatą do posiłków
  • Premie roczne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Strzelin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page