Koordynator ds. Bezpieczeństwa

Era Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, elektronika, informatyka, telekomunikacja, matematyka, mechanika; lub pokrewne
  • preferowane doświadczenie w zakresie projektowania i zarządzania systemami zabezpieczenia technicznego obiektów
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • otwartość na nowe doświadczenia i dążenie do własnego rozwoju zawodowego;
  • umiejętność myślenia strategicznego;

Zakres czynności podstawowych

  • Kontrolowanie, z wykorzystaniem systemów infrastruktury technicznej ochrony mienia, prawidłowości wypełniania przez pracowników i służb technicznych procedur bezpieczeństwa zatwierdzonych dla obiektu
  • Prowadzenie stałego podglądu informacji przesyłanych przez systemy monitorowania ochrony mienia,
  • Podejmowanie działań proceduralnych w zakresie występujących na terenie obiektu sytuacji alarmowych, awaryjnych systemów bezpieczeństwa;
  • Tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji sprawozdawczej w zakresie administrowania systemami bezpieczeństwa obiektów w celu dostarczenia informacji wspomagających proces decyzyjny w tym zakresie.
  • Opracowywanie założeń funkcjonalno-technicznych w celu uzupełnienia bądź rekonfiguracji systemów ochrony obszarów, obiektów oraz urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem integralności systemów i ich automatyzacji jako systemów inteligentnych.
  • Realizacja zadań związanych z obsługą Infolinii Bezpieczeństwa oraz zapewnieniem dostępu do obiektów dla Operatorów Alternatywnych.

Inne informacje

  • równoważny czas pracy
  • umowa na czas określony 3-m-ce z możliwością przedłużenia

Prezentacja firmy

ERA Sp. z o.o. jest jednym z największych przedsiębiorstw usługow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Ochrona, Praca Kadra zarządzająca, Praca Elektronika / Telekomunikacja