Koordynator do spraw kadrowo-płacowych

Grupa Outworking

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • zatrudnianie pracowników i formalności z tym związane,
  • tworzenie, prowadzenie i archiwizowanie teczek pracowniczych,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • przygotowywanie dokumentów dla ZUS,
  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników,
  • rekrutacja pracowników - publikowanie ogłoszeń, analiza CV, rozmowy rekrutacyjne,
  • współpraca i utrzymywanie relacji z klientami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę w dwóch lokalizacjach w obrębie Wrocławia,
  • stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • dostęp do licznych benefitów pracowniczych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • aktualna wiedza z zakresu kadr i płac,
  • umiejętność obsługi MS Office i Google Docs,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • zdolność samodzielnego i efektywnego organizowania czasu pracy,
  • otwartość na nowe wyzwania i projekty,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja