Koordynator Biura Obsługi Klienta

Fabryka Naukowców Sp. z o.o.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

• zarządzanie Biurem Obsługi Klienta
• motywowanie, szkolenie i dbanie o rozwój podległych pracowników
• przygotowywanie oraz realizacja kampanii sprzedażowych
• przygotowywanie raportów, zestawień, analiz uzyskanych wyników sprzedaży,
• utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta
• wdrażanie usprawnień, tworzenie procedur
• współpraca z innymi działami w firmie

Możemy Ci zaoferować:

• pracę z ludźmi z pasją, w otoczeniu mnóstwa zabawek
• wartościowy produkt, który wspiera edukację dzieci już od 5 roku życia
• pracę w siedzibie głównej w Gliwicach w systemie dwuzmianowym
(I zmiana: pn – pt: 8:00 – 16:00; II zmiana: pn – pt: 10:00 – 18:00)
• profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
• umowę o pracę
• stałe wynagrodzenie + premie za wyniki całego zespołu

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
• nastawienie na realizację celów,
• praktyczna znajomość technik sprzedaży, motywowania i coachingu,
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
• wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• bardzo dobra znajomość programu Excel
• pozytywne podejście do życia, z nastawieniem na rozwój
• znajomość branży edukacyjnej i zamiłowanie do LEGO mile widziane

Prezentacja firmy

Fabryka Naukowców już od ponad 7 lat zajmuje się innowacyjną, pozaszkoln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, premie za jakość pracy i wyniki całego zespołu
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca