Koordynator BHP

HRK S.A.

Lódź, łódzkie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest firma z branży produkcji żywności, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator BHPMiejsce pracy: Lódź
OPIS STANOWISKA
  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem działań związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • Budowanie kultury zorientowanej na bezpieczeństwo
  • Wdrażanie najlepszych praktyk z obszaru BHP
  • Rozwój współpracowników poprzez dostarczanie umiejętności i budowanie zaangażowania w obszarze BHP
  • Nadzór nad budżetem obszaru
  • Współpraca przy analizie ryzyka i dbałość o ergonomię stanowisk pracy
  • Udział w kontrolach organów zewnętrznych i audytach prowadzonych przez firmy zewnętrzne
  • Realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i korporacyjnymi

WYMAGANIA
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze BHP
  • Wykształcenie wyższe z obszaru BHP
  • Swobodna  komunikacja w języku angielskim- jest wymogiem koniecznym
  • Praktyczna znajomość wymogów prawnych w zakresie BHP
  • Mile widziana znajomość HACCP

NASZ KLIENT OFERUJE
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w dynamicznej organizacji dającej przestrzeń do realizacji swoich pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowego koncernu
  • Benefity (pakiet medyczny, Multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.