ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler w magazynie wyrobów gotowych

Miejsce pracy: Zgierz, Pabianice, Zduńska Wola, Brzeziny, Koluszki, Daszyna, Ozorków

Miejsce pracy: Łódź

Oferta:

  • Umowa o pracę tymczasową na pełny etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez BSH
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 25,00 zł - 27,00 zł brutto/h + premia 3 zł brutto do godziny
  • Dodatkowy bonus 3 zł brutto do godziny zwykłej przepracowanej w grudniu 2021
  • Pakiet benefitów - karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowa opieka medyczna
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Bezpłatny transport z każdej części Łodzi, Pabianic, Zduńskiej Woli, Łasku, Brzezin, Koluszek, Andrespola, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego, Tuszyna, Rzgowa

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi komputera (Excel, Outlook, Word)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Zdolność szybkiego uczenia się i podejmowania decyzji
  • Dobra komunikatywność
  • Dokładność w wykonywaniu zadań, spostrzegawczość oraz dobry wzrok
  • Systematyczność oraz świadomość jakościowa
  • Mile widziane uprawnienia na wózki

Zadania:

  • Przygotowanie wyrobów do wysyłki (kontrola jakościowa i ilościowa wyrobów)
  • Kontrola środka transportu
  • Kontrola procesu załadunku i zabezpieczenia towarów po załadunku
  • Przygotowanie dokumentacji dot. wysyłki, zgłaszanie i rejestrowanie stwierdzonych niezgodności
  • Inwentaryzacja urządzeń
  • Wypełnianie raportów i ankiet
  • Współpraca z działami logistyki i fabryki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy