ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler magazynu

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. KMA/020/MKU

Zadania:

  • Kontrola jakościowo-ilościowa urządzeń na rampie przed i po rozładunku
  • Porównanie z dokumentem dostawy
  • Skanowanie i kontrola stanu towaru przed załadunkiem
  • Nadzór nad wymianą uszkodzonego towaru
  • Sprawdzanie prawidłowości zabezpieczenia towaru na samochodzie
  • Kontrola środka transportu przed załadunkiem, oraz zabezpieczenia urządzeń po załadunku
  • Założenie plomb na kontenerach i wagonach i ich ewidencja w dokumentacji
  • Wystawianie dokumentów dla wysyłek i dostaw
  • Zgłaszanie reklamacji, awarii i nieprawidłowości do kierownika zmiany
  • Ewidencja i poszukiwanie urządzeń - SAP / magazyn
  • Bieżąca kontrola stanu infrastruktury magazynowej, w tym wózków i regałów magazynowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
  • Pakiet Manpower Premium (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę w systemie 3 zmianowy
  • Darmowy dojazd
  • Opiekę konsultanta wewnątrz firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu SAP
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

CV można przesyłać poprzez portal, można również stawić się w naszym biurze przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17 (ORION I piętro). Kontakt: 606 821 920

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials