Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za proces kalkulacji kosztów i budżetowania linii produkcyjnej,

Nadzór nad listami materiałowymi, aktualnymi cennikami,

Stałe monitorowanie cen półproduktów,

Wspieranie działu handlowego w ofertowaniu klientów,

Kontrola kosztów, tworzenie kosztorysów oraz budżetów do projektów nowych i trwających,

Zapewnienie aktualnych danych dotyczących kosztów dla poszczególnych komórek w firmie,

Tworzenie raportów oraz analiz,

Praktyczne podejście do kontroli kosztów.

Oferujemy:

Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji,

Umowę o pracę,

Możliwość rozwoju,

Wdrożenie i wsparcie zespołu,

Zadaniowy charakter pracy,

Niekorporacyjny charakter firmy z wypracowaną własną kulturą organizacji.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze rachunkowości, ekonomii lub finansów,

Doświadczenie w obszarze związanym z kontrolą/analizą finansową w zakładzie produkcyjnym,

Znajomość języka angielskiego poziom minimum B2.

Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

Umiejętność analizy danych,

Umiejętność prezentowania danych,

Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP (SAP).

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy