Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Kontrola jakościowa wyrobów konfekcji technicznej,
  • Sporządzanie dokumentacji wynikającej z przeprowadzonych kontroli,

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenia stanowiskowe zgodne z wykonywanymi obowiązkami;
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności,
  • Pracę w miłej atmosferze pod opieką Koordynatora.
  • Pakiet zdrowotny,
  • Dogodną lokalizację zakładu;

Nasze oczekiwania:

  • Samodzielność, zaangażowanie, otwartość, chęć pogłębiania swoich kwalifikacji,
  • Komunikatywność;
  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany.
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne);

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem „Kontroler/ka jakości”.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez m+h textil systems Polska Sp. z o.o. 42-208 Częstochowa; ul. Rejtana 25/35, moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacjach."

Prezentacja firmy

Branża motoryzacyjna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Inne