Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Kontroler jakości

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Kontrola dostaw zgodnie z wewnętrznymi standardami,
  • Przygotowanie i analiza raportów wynikających z kontroli wejściowej,
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym wykrytym w trakcie kontroli wejściowej,
  • Aktualizacja i bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu realizacji wyznaczonych celów oraz procesów,
  • Rozwijanie i ciągłe ulepszanie istniejącego procesu,

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie,
  • ok. 1 rok doświadczenia w kontroli jakości,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Dokładność,
  • Samodzielność,
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektroniki,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Benefity (multisport, grupowe ubezpieczenie).

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja