Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca i systematyczna kontrola jakości wyrobu na wszystkich etapach procesu produkcji
  • kontrola surowców wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
  • monitorowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjno- jakościową
  • odbiór prac montażowych i spawalniczych
  • opracowanie dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • wykształcenie min średnie (preferowane mechaniczne)
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w technologii spawania
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi
  • posiadanie uprawnień VT2 i PT2 – będzie dodatkowym atutem
  • wiedza z zakresu odbioru prac spawalniczych
  • zdolności analityczne i organizacyjne

Wynagrodzenie brutto: 3800 zł

Prezentacja firmy

Chemont projektuje i produkuje urządzenia oraz kompletne wyposażenie p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne