ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Legnica, Jawor, Chojnów, Złotoryja

Miejsce pracy: Legnica

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • Stałe, konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Nadgodziny wypłacane co miesiąc
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego
  • Prywatne ubezpieczenie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz kontrolnych
  • Znajomość obsługi komputera- pakiet MsOffice
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Przestrzeganie zasad pracy - jakość, BHP etc.
  • Gotowość do pracy 3- zmianowej lub 4-brygadowej

Zadania:

  • Wspieranie i nadzór nad procesem zapewnienia jakości w procesie produkcji
  • Walidacja pracy na poszczególnych stanowiskach w procesie produkcyjnym poprzez realizację w audytów
  • Zabezpieczenie podejrzanej i/ lub niezgodnej partii wyrobu
  • Zapewnienie, terminowość wykonania audytów oraz nadzór nad działaniami po audytowanymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy