Orienta Polska Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łęg

 Miejsce pracy: Łęg k. Jelcza-Laskowice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kontroler jakości.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie kontroli jakości środkami pomiarowymi;
  • Raportowanie zgodności procesu produkcyjnego z wytycznymi jakościowymi;
  • Szkolenie nowych operatorów z zakresu jakości produktów;
  • Współpraca z działem produkcji i logistyki;
  • Zatwierdzanie uruchomień procesów produkcyjnych.

Wymagamy:

  • Wykształcenie średnie;
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami metrologicznymi;
  • Umiejętność przeprowadzania elementów analizy SPC, MSA.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Stałe wynagrodzenie+premie miesięczne;
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.