Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/3302

Obowiązki:

w/g potrzeb

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektronik, mechatronik, elektryk

Pozostałe wymagania:

  • Pracodawca oferuje: Pracę w firmie, która jest czołowym polskim producentem pneumatyki siłowej i sterującej o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego. Atrakcyjne wynagrodzenie.Szkolenia oraz niezbędne narzędzia do wykonywania pracy. Dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do wakacji, bony na Święta dla dzieci). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wymagania: Wykształcenie średnie techniczne; Mile widziane doświadczenie w kontroli lub produkcji części mechanicznych; Mile widziana umiejętność dokonywania pomiarów długości i kąta podstawowymi narzędziami pomiarowymi; Umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej; Zmysł techniczny; Łatwość podejmowania szybkich decyzji, samodzielność; Dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia; Prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole.Obowiązki: Kontrola materiałów od dostawców, Kontrola metrologiczna detali w toku produkcji, Kontrola wyrobów gotowych wg instrukcji wewnętrznych.Pomiary metrologiczne długości i kąta.Legalizacja wewnętrzna przyrządów pomiarowych.Realizacja innych zadań wynikających z Procedur Systemu ISO 9001:2015. Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy. Przestrzeganie dyscypliny pracy i przepisów BHP i P. poż.

Miejsce pracy: Wapiennikowa 90, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - CV oraz list motywacyjny należy przesłać w formie elektronicznej z dopiskiem: Kontroler Jakości na adres: rekrutacja@prema.pl lubzłożyć osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera w Sekretariacie Spółki p. 208 lub Dziale Ekonomiczno Administracyjny p. 201, 202do dnia 30.11.2022 rokuZastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy