Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Kontroler Jakości

Miejsce pracy: Gorzyce
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola wizualna jakości powierzchni
  • określanie zgodności jakości produktów z obowiązującymi normami jakościowymi
  • wykonywanie oględzin zewnętrznych na zgodność z założeniami produkcyjnymi

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia min. zawodowego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym
  • chęci do zdobywania i podnoszenia kompetencji zawodowych pod okiem doświadczonego zespołu

CO OFERUJEMY?

  • Bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • do 20% premii uznaniowej od płacy zasadniczej
  • dodatek nocny w wysokości 40% czyli o 20% wyższy niż w kodeksie
  • pierwszą podwyżkę wynagrodzenia po 3 miesiącach, kolejne systematycznie w każdym roku Twojej pracy
  • wsparcie trenera w pierwszych miesiącach zatrudnienia
  • program poleceń pracowniczych – zaoferuj pracę znajomym, a za każdą osobę możesz zarobić nawet 4000 zł
  • bezpłatne dojazdy pracownicze z 5 lokalizacji: Klimontów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola Annopol, Dwikozy
  • dodatkowe benefity tj.: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta multisport,

Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na liniach produkcyjnych – jeśli go nie posiadasz żaden problem nauczymy Cię wszystkiego!
Jeśli Cię zainteresowała nasza oferta kliknij aplikuj i prześlij nam swoje CV.
CV można także składać w biurze Gi Group ul. Odlewników 52 Gorzyce.]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.