Kontroler Jakości

Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, śląskie

Moltton

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Kontrola części na produkcji
  • Sporządzanie raportów pomiarowych, prowadzenie rejestrów, kart dokumentujących przebieg pracy
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym
  • Wykonywanie badań NDT
  • Obsługa ramienia pomiarowego Hexagon (pisanie programów oraz wykonywanie pomiarów)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenia w kontroli jakości lub wykonywaniu pomiarów
  • Umiejętność obsługi manualnych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr itp.)
  • Aktualne uprawnienia do badań nieniszczących VT2, PT2 lub MT2
  • Umiejętność obsługi i programowania ramienia pomiarowego (ramie Hexagon - oprogramowanie PC-DMIS)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w organizacji nastawionej na rozwój
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie 3-zmianowym

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji ... specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości