Opis stanowiska pracy

„PROMOT” ZAKŁADY METALOWE SP. Z O.O. zatrudni osoby na stanowisko:

Kontroler jakości

Wymagania:

  • wykształcanie średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera Word/ Excel,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno pomiarowymi w praktyce (suwmiarka, śruba mikrometryczna, średnicówka),
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana praktyka związana z pracą w dziale kontroli jakości,
  • mile widziane szkolenia z zakresu metrologii.

Prosimy o składanie ofert na adres:

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.

43-400 Cieszyn

ul. Frysztacka 49

lub za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o. jest producentem kutych, tłocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria