Opis stanowiska pracy

Wymagania wobec kandydata: zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m, wykształcenie średnie techniczne zawodowe lub podstawowe

Ilość osób na dane stanowisko: 2

System pracy: praca zmianowa, ruch 4 brygadowy (godziny pracy 6-14, 14-22, 22-6)

Zakres czynności: pobieranie i przygotowanie prób z dostaw surowców , pobieranie i przygotowanie prób koksu z produkcji, wysyłki samochodowej i wagonowej; wykonywanie badania zawartości wilgoci całkowitej w pobieranych próbach, wykonywanie analiz sitowych i badań wytrzymałościowych metodą MICUM;

Prezentacja firmy

Firma produkcyjna z branży termoizolacyjnej

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Kontrola jakości , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji