Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0589

Obowiązki:

Odbiór jakościowy bieżącej produkcji oraz wyrobów gotowych

Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów,

Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych,

Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym

Nadzór nad dokumentacją jakościową

Prowadzenie kontroli dostaw surowców, materiałów oraz usług przychodzących z zewnętrznych firm

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Czego oczekujemy Chęci rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji Wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziane techniczne) Umiejętności obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, klucz dynamometryczny itp.) Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole Gotowości do pracy 2-zmianowej Mile widziane doświadczenie w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych (CMM) Co oferujemy Przyjazną atmosferę wśród współpracowników chętnie dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem Ambitną i rozwijającą pracę Partnerskie traktowanie Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i warsztatach Udział w projektach zespołów kształtujących kierunki rozwoju firmy Stabilne zatrudnienie Umowę o pracę na pełny etat Uczciwe wynagrodzenie Zdrowe środowisko bez wpływu powietrznych zanieczyszczeń strefowych Szybki dojazd do pracy bez korków Dofinansowanie w wysokości 80 zł do karty Multisport

Miejsce pracy: 39-305 Borowa 110A, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Kandydaci proszeni są o kontakt: e-mailem : borimex@borimex.pl lub telefonicznie +48 17 581 55 14

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy