IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kontroler Jakości

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

 Zadania / obowiązki:

• nadzorowanie jakościowe bieżącej produkcji

• kontrola wizualna półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie

z obowiązującymi standardami

• przeprowadzanie prób i testów jakościowych zgodnie z planami kontroli

• prowadzenie dokumentacji kontrolno-pomiarowej

• wprowadzanie danych do systemu SAP

Firma oferuje:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezośrednio z Pracodawcą

• pracę od poniedziałku do piątku

• atrakcyjny system premiowy (w tym "trzynastka")

• prywatna opieka medyczna

• karta sportowa

• dofinansowanie do wakacji

• możliwość uczestnictwa w szkoleniach

Oczekiwania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pn-pt)

• mile widziana znajomość pakietu MS Office

• dokładność, spostrzegawczość

• zdolności manualne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.