Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

- Sprawne interpretowanie rysunku technicznego;

- Szkolenie nowo przyjętych operatorów z zakresu jakości wad i defektów

- Przeprowadzanie kontroli konwencjonalnymi środkami pomiarowymi;

- Kontrola i raportowanie procesu produkcyjnego pod względem brakowości

- Zatwierdzanie uruchomień procesów produkcyjnych

- Sporządzanie raportów jakościowych;

- Kontrola nad zgodnością procesów produkcyjnych ze standardami jakości;

- Zapewnienie kontaktu między działem produkcyjnym i jakościowym

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Stałe wynagrodzenie + premie miesięczne;

- Płatne nadgodziny;

- Premię za polecenie pracownika;

- Niezbędne narzędzia pracy;

- Możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;

- Imprezy integracyjne.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie techniczne;

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;

- Dobra znajomość rysunku technicznego;

- Umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi;

- Doświadczenie w branży produkcyjnej;

- Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym MS Excel;

Prezentacja firmy

Firma EPP została założona w Polsce w 2005 roku jako oddział włoskiej gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji