Kontroler jakości wyrobu gotowego

Chociwel, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta firmy z branży spożywczej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • wykonywanie analiz jakościowych wyrobu gotowego zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • zatrzymywanie wyrobu gotowego nie spełniającego wymogów,
  • obsługa programów SAP, SPC, WMS, pakiet MsOffice,

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
  • umiejętność obsługi programów SAP, SPC, WMS, pakiet MsOffice,
  • wykształcenie – średnie,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego,

OFERUJEMY:

  • atrakcyjna stawka 19zł brutto na godzinę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca wg. określonego grafiku.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji