Agencja Zatrudnienia KS Service

Kontroler jakości - również bez doświadczenia!

Miejsce pracy: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki

Nasze oczekiwania:

  • średnie/wyższe wykształcenie o profilu technicznym
  • mile widziane min. 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub w produkcji
  • mile widziana podstawowa znajomość jęz. angielskiego

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • kontrola i prowadzenie rejestru jakości dostarczanych materiałów produkcyjnych i ich eksploatacji w procesie produkcji
  • tworzenie protokołów niezgodności oraz orzeczeń jakości dla nowych dostawców

Co zyskujesz dołączając do nas:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności i posiadanego doświadczenia
  • dofinansowanie do programu prywatnej opieki medycznej
  • możliwość połączenia nauki z pracą - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w komfortowym i nowoczesnym biurze w godzinach 8-16
  • rozwój kompetencji oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.