Kontroler Jakości - Produkcja

Ready Bathroom sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
  • Stała kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych
  • Uzupełnianie protokołów jakości
  • Optymalizacja bieżących standardów i procesów dotyczących jakości
  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy
  • Odbiór łazienek modułowych na podstawie rysunków technicznych
  • Nadzorowanie prac budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe - budowlane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole
  • Możliwość poszerzenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji