Kontroler Jakości - Laboratorium

Conkret Sp. j.

Wielkie Rychnowo, kujawsko-pomorskie

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowiska:

Od: Conkret Sp. j.
Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo

Zakres obowiązków:

  • kontroli i dopuszczenia produktów w ramach produkcji seryjnej zgodnie z wymogami Klienta
  • analizy części niezgodnych, udziału w spotkaniach dotyczących rozwiązywania problemów
  • dokumentowania wyników kontroli
  • przeprowadzania audytów produktów
  • przygotowywania i opracowywania raportów kontroli jakości dotyczących wad produktów
  • nadzoru nad jakością i sprzętem kontrolno-pomiarowym na linii
  • prowadzenie bieżących badań jakościowych, analiza wyników badań
  • kontrola jakości bieżącej produkcji
  • nadzorowanie stanu technicznego i prawidłowości pracy urządzeń laboratoryjnych
  • realizacji planu Zakładowej Kontroli Produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • znajomość j. angielskiego (komunikatywnie),
  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym w branży tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zintegrowanego systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 14001:2005 w zakresie wykonywania badań,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i energia w działaniu
  • dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w godz. 8.00-16.00
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pakiet świadczeń zdrowotnych
  • pakiet świadczeń sportowych