Kontroler jakości ds. testowania transformatorów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w systemie 4-brygadowym
  • Możliwość korzystania z benefitów w ramach programu Manpower Premium

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (kierunek: elektryk, elektromechanik itp.)
  • Doświadczenie w testowaniu aparatury elektrycznej
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Umiejętność interpretacji wyników, pomiarów

Zadania:

  • Wykonywanie testów zgodnie ze schematem testowania dla danego produktu
  • Przygotowywanie raportów testowych oraz niezbędnej dokumentacji dla produktów gotowych
  • Raportowanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Wystawianie kart niezgodności produktu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV. Aplikacje można składać również bezpośrednio w biurze Manpower przy ul. Sienkiewicza 85/87.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials