Kontroler jakości – bez doświadczenia 4.500 brutto plus premia

Charlie works Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Opole

Masz motywację do pracy?

Napisz do Nas a my dostarczymy Ci informacje o ofercie.

Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705) szuka pracownika, na stanowisko

Kontroler jakości – bez doświadczenia 4.500 brutto plus premia.

Miejsce pracy: Prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Lokalizacja: Opole, Polska

Szukamy pracownika, który:

·   umie czytać rysunek techniczny i dokumentację techniczną

·    używa suwmiarki

·    ma wykształcenie min. średnie lub średnie techniczne

·    jest gotowy do pracy 3-zmianowej (6-14, 14-22, 22-6)

·    korzysta z komputera

Zakres obowiązków obejmować będzie m.in.:

·    wykonywanie pomiarów i testów produktów i komponentów

·   akceptacja detali

·   kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców

·   monitorowanie bieżących wyników jakościowych

·   bieżąca współpraca z działem produkcyjnym (Liderami, Operatorami maszyn)

Oferujemy Ci:

·    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·    wynagrodzenie - podstawa 4.300 – 4.500 brutto

·    premia i dodatek nocny

·    pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, "wczasy pod gruszą", dodatki świąteczne)

·    plan wdrożeniowy dla nowego pracownika, szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

·    możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

·    komfortowe warunki pracy na nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie

Skontaktuj się z naszym opiekunem tej oferty pracy:

Marta - +48_696_014_236

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.