KONTROLER I PLANISTA PROJEKTU BUDOWLANEGO/CONSTRUCTION PROJECT CONTROLLER AND PLANNER - Słowacja

Braven

SŁOWACJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA NA TERENIE SŁOWACJI!

W związku z rozwojem projektu rozbudowy elektrowni atomowej Mochovce na Słowacji, firma Braven poszukuje pracownika na stanowisko Kontrolera i Planisty.

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim!

Główne zadania:

  • kontrola i planowanie procesu budowlanego, kontrola terminowości i harmonogramu prac budowlanych,
  • weryfikacja harmonogramów prac, opracowywanie zestawień,
  • monitorowanie postępu prac,
  • przygotowywanie raportów postępów prac, analiza realizacji planu
  • udział w naradach oraz spotkaniach koordynacyjnych
  • koordynacji firm działających na tych samych obszarach

Main tasks:

  • To check the planning in terms of timing and completion of works toward to the overall project construction schedule;
  • To check of detail construction schedule (level 3 and 4) together with the contractor’s reporting;
  • To collect and assess the overall quantities for each contractor and establish the monthly progress;
  • To keep under monitoring the contractors productivity rates in comparison with the expected one;
  • To keep the coordination with the technical departments of all the site activities strictly related with the progress (i.e. availability of detail design and/or materials, feasibility study of works, work load availability for each contractor, coordination among companies working on same areas, etc.)

Wymagania

Szczególne wymagania

• co najmniej 6 lat doświadczenia w zakresie kontroli projektów dot. dużych inwestycji (nafty i gazu, energii jądrowej etc.)

• znajomość standardowego oprogramowania używanego zwykle w czasie wykonywania pracy:

Primavera P6 Wersja

Microsoft Project

Microsoft Excel

Microsoft Access

Specific requirements

• The Candidate should have of at least 6 years’ experience in the area of project control, worked in Major Companies or for relevant worldwide Execution Projects (Oil and Gas, Power, Sea Offshore Projects.

• The Candidate should already have a very good knowledge of standard software normally used during the job performance:

 Primavera P6 Version

 Microsoft Project

 Microsoft Excel

 Microsoft Access

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie na terenie Słowacji
  • pracę w międzynarodowym projekcie
  • ciekawe wyzwania oraz możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączenie klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

BRAVEN HR is a company that is engaged in recruiting qualified employees... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie