Kontroler Finansowy

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest spółka będąca liderem na rynku w branży produkcyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Informacje o kliencie

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się dużych wyzwań, cechuje Cię wytrwałość, pomysłowość, a także lubisz pracę zespołową i otwartą kulturę pracy, zapraszamy do zaaplikowania!

Lokalizacja: okolice Wrocławia

Opis stanowiska

  • Kalkulacje kosztów wytworzenia wyrobów gotowych,
  • Analiza i optymalizacja kosztów produkcji,
  • Przygotowywanie budżetów inwestycji i monitoring ich realizacji,
  • Analiza rentowności projektów inwestycyjnych,
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia planów i prognoz finansowych,
  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia okresu finansowego,
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby Zarządu,

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w Controllingu w obszarze produkcyjnym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość procesów finansowo-księgowych,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz zdolności wyciągania logicznych wniosków z dużej ilości danych,
  • Zaangażowanie i samodzielność w codziennych zadaniach,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa, pomysłowość oraz chęć działania,
  • Potrzeba rozwoju i zdobywania nowych kompetencji,

Oferujemy

  • Udział w interesującym projekcie, w organizacji w fazie dynamicznego rozwoju,
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • Pracę w ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page