Kontroler finansowy

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z obszaru FMCG, poszukujemy Kontrolera finansowego. Jeżeli posiadasz wiedzę finansową oraz znasz SAP COPA to czytaj dalej!

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca, księgowania rozpraszające w module COPA, uzgadnianie wyniku CO-FI
  • Regularną kontrolę i analizę poziomu kosztów przedsiębiorstwa
  • Identyfikację oraz analizę odchyleń od założeń budżetowych
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących bieżącej działalności na potrzeby zarządu oraz innych działów
  • Konsolidację wyników lokalnych oraz meldowanie ich do Grupy
  • Ścisłą współpracę z Kontrolerem Sprzedaży oraz Kontrolerem Zakładu - analiza rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • Udział w procesie budżetowania oraz przygotowaniu prognoz finansowych
  • Budowa i rozwój elastycznych modeli obliczeniowych do przeprowadzania symulacji i analizy
  • Współudział w ocenie opłacalności projektów inwestycyjnych

Profil kandydata

Jeżeli znasz program SAP oraz moduł CO-PA to czytaj dalej - warunek konieczny!

  • Solidna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Doświadczenie na stanowisku kontrolera/specjalisty ds. controllingu (preferowane zakłady produkcyjne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Access
  • Mile widziana wiedza z zakresu CO-OM, a także narzędzi BI/BW
  • Wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Dołączając zyskujesz:

  • Zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej - 2 dni w tygodniu w domu
  • Opieka medyczna LuxMed
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe bonusy np. w postaci bonów na święta
  • Karta sportowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page