Kontroler Finansowy

Michael Page

Oleśnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się dużych wyzwań, cechuje Cię wytrwałość, pomysłowość, a także lubisz pracę zespołową i otwartą kulturę pracy, zapraszamy do zaaplikowania!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma będąca liderem na rynku w branży produkcyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów do grupy;
  • Tworzenie i koordynacja procesu budżetowania, analiza odchyleń;
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz dla celów zarządczych ;
  • Sporządzanie kalkulacji kosztów wyrobów;
  • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych;
  • Kontrola poprawności księgowań, rozliczania transakcji itp.;
  • Utrzymanie i rozwój narzędzi oraz procedur controllingowych;
  • Kontrola procesów inwestycyjnych;
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy, w zakresie pozyskiwania i dostarczania informacji dotyczących analiz, budżetów i raportów.

Profil kandydata

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (Ekonomia, Finanse, Kontroling);
  • Minimum 3 lata doświadczenia w kontrolingu najlepiej w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenia w zakresie obsługi modułów finansowych i kontrolingowych systemów ERP;
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office, w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Praktycznej znajomości metod kalkulacji kosztów na potrzeby działalności produkcyjnej, kontrolingu produkcji oraz budżetowania;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Sumienności i rzetelności.

Oferujemy

  • Udział w interesującym projekcie, w organizacji w fazie dynamicznego rozwoju,
  • Ciekawe wyzwanie zawodowe i możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności,
  • Pracę w ambitnym zespole stawiającym przed sobą ambitne cele,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oleśnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page