ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kontroler finansowy

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
• Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby zakładu
• Zapewnienie terminowego zamknięcia miesiąca oraz współudział w tworzeniu miesięcznych sprawozdań finansowych
• Monitorowanie i analiza KPI zakładu
• Współpraca z działami zakładu w zakresie obliczanie i monitorowania wskaźników oraz tworzenia zestawień i analiz potrzeby działów
• Przygotowywanie prognoz finansowych
• Przygotowywanie prognoz inwentaryzacji i obliczanie wskaźników inwentaryzacji, a także analiz starzenia się zapasów
• Kalkulacja kosztu materiału oraz tworzenie analiz wyjaśniających odchylenia

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, ekonomiczne
• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
• Bardzo dobra znajomość MS Excel
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
• Samodzielność

Oferta:
• Przyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive
• Dofinansowanie do posiłków
• Bogaty pakiet socjalny (Multisport, karty podarunkowe na święta)
• Opieka medyczna Medicover
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials