Kontroler Finansowy w spółce handlowej

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla Naszego klienta, uznanej spółki akcyjnej będącej liderem w swojej branży, szukamy osoby komunikatywnej, posiadającej umiejętności analityczne na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Informacje o kliencie

Spółka prowadząca działalność handlową na terenie Polski

Samodzielne stanowisko w bliskiej współpracy z Head of Controlling

Opis stanowiska

  • udział w procesie raportowania oraz budżetowania,
  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz,
  • usprawnienie oraz budowa narzędzi kontrolingowych wspomagających automatyzację istniejących procesów,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień, analiz ad-hoc,
  • analiza oraz rekomendacja w zakresie usprawniania działających procesów,
  • zapewnienie, pozyskiwanie i konsolidacja danych z dostępnych systemów,
  • wsparcie innych działów w zakresie danych,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość, księgowość, analityka),
  • doświadczenie w pracy w kontrolingu
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów i analiz,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
  • mile widziana znajomość systemów SQL, VBA, Power BI,

Oferujemy

  • możliwość bliskiej współpracy z Head of Controlling w spółce handlowej będącej liderem w swojej branży,
  • perspektywa rozwoju w kierunku Kierowniczym,
  • umowa o pracę,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie plus premia roczna,
  • praca stacjonarna,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szeroki pakiet benefitów,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page