Kontroler Finansowy - startup

Michael Page

Szczecin, zachodniopomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego, dla spółki należącej do grupy z kapitałem zagranicznym. Kontroler będzie odpowiadał za wdrożenie procesów z obszaru kontrolingu finansowego i biznesowego przy wsparciu ze strony CFO grupowego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży IT i usług finansowych, należąca do grupy z kapitałem zagranicznym.

Opis stanowiska

  • Stworzenie procesów kontrolingowych przy wsparciu Kontrolera Grupowego
  • Udział w procesach M&A
  • Przygotowywanie budżetów oraz prognoz finansowych
  • Kontrola realizacji planów, analiza odchyleń i przedstawianie rekomendacji
  • Raportowanie wyników finansowych poszczególnych linii biznesowych
  • Sporządzanie analiz dotyczących warunków handlowych i ocena rentowności
  • Współpraca z Dyrektorami Działów i CFO grupowym w Polsce i za granicą
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Profil kandydata

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Kontrolera Finansowego
  • Doświadczenie we współpracy z dyrektorami działów
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość SAP
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (codzienna współpraca z zagranicznym oddziałem)
  • Asertywność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywność, nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych
  • Długofalowy plan rozwoju osoby na tym stanowisku
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie spółki
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Szczecin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page