Kontroler finansowy projektów

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej światowym liderem w branży kolejowej, poszukujemy, w związku z ciągłym rozwojem organizacji, Kontrolera finansowego projektów, chętnego podjęcia się nowych wyzwań.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest stale rozwijająca się międzynarodowa firma produkcyjna, globalny lider w branży kolejowej, o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku światowym.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie budżetu jednostki/projektów oraz kontrola jego realizacji,
  • Zamykanie miesiąca finansowego
  • Bieżąca współpraca z Project Managerem dot. kwestii finansowych projektu oraz z innymi jednostkami Grupy w zakresie realizacji projektów,
  • Analiza KPI, analiza rentowności projektów, sporządzanie prognoz,
  • Sporządzanie cyklicznych raportów zarządczych, analiza odchyleń i ocena ryzyka i przeglądów projektów,
  • Przygotowanie prezentacji (miesięcznych, kwartalnych, rocznych),
  • Opracowywanie analiz finansowych dla nowych przedsięwzięć,
  • Przygotowanie kalkulacji kosztowych dla nowych ofert,
  • Sporządzanie analiz ad hoc dotyczących obszaru projektu,
  • Wsparcie kierownictwa projektu w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej,
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej działającej w międzynarodowym środowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie m.in. B2
  • Praktyczna znajomość systemu SAP będzie szczególnym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, wyciągania wniosków oraz ich prezentacji
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, terminowość, wysokie zdolności analityczne

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych i socjalnych m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku i wiele innych
  • Praca hybrydowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page