Kontroler Finansowy Projektów - branża budowlana

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Możliwość rozwoju w dużej grupie kapitałowej

Możliwość bliskiej współpracy z Dyrektorem Projektów

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej, realizującej inwestycje na terenie całej Polski, szukamy osoby komunikatywnej, analitycznej z doświadczeniem w pracy jako Kontroler Finansowy Projektów do pracy na terenie Trójmiasta.

Opis stanowiska

  • Opracowanie, nadzór i kontrola nad realizacją budżetu projektu oraz jego okresowa analiza;
  • Cykliczne przygotowywanie raportów oraz zestawień finansowych na potrzeby projektu, spółki, partnerów biznesowych, inwestorów;
  • Zarządzanie bieżącą płynnością finansową projektu, w tym zarządzanie zobowiązaniami i należnościami
  • Negocjowanie, opiniowanie oraz weryfikacja finansowych aspektów umów oraz nadzór nad realizacją zapisów finansowych;
  • Opiniowanie oraz nadzór nad Gwarancjami;
  • Stała współpraca oraz dokonywanie cyklicznych rozliczeń;
  • Bieżąca kontrola rozliczeń z podwykonawcami oraz ich korelacja w odniesieniu do sprzedaż;
  • Realizacja i kontrola procesu sprzedaży zgodnie z SIWZ, współpraca z Zamawiającym;
  • Stałe poszukiwanie usprawnień i rozwiązań zapewniających optymalną rentowność projektu;
  • Współpraca z Dyrektorem Projektu w zakresie realizacji założonego celu finansowego oraz strategii finansowej projektu. Odpowiedzialność za wdrożenie procesu kontroli kosztów na projekcie;
  • Ścisła współpraca z innymi działami Grupy;
  • Nadzór nad dokumentami i ich ewidencją finansowo-księgową;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość);
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kontrolera Finansowego/Kierownika finansowego projektów (mile widziane doświadczenie w kontroli finansowej/rozliczaniu projektów infrastrukturalnych);
  • Bardzo dobra znajomość Excel;
  • Determinacja, dociekliwość i umiejętność analitycznego myślenia;
  • Gotowość do pracy na terenie Trójmiasta;

Oferujemy

  • Możliwość bliskiej współpracy z Dyrektorem Finansowym Projektów (bezpośrednia linia raportowania) w dużej grupie kapitałowej;
  • Perspektywa rozwojunie wewnętrznego w strukturach firmy;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie plus premia po zakończonym projekcie;
  • Współpraca na podstawie umowy o pracę (najpierw 3 msc a następnie na czas nieokreślony);
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie szkoleń zewnętrznych);
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page