Kontroler Finansowy / Financial Controller - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, działającej w branży materiałów budowlanych poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kontroler Finansowy / Financial ControllerMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Zarządzanie płynnością spółki
  • Raportowanie zarządcze i właścicielskie
  • Przygotowanie analiz finansowych dla zarządu
  • Bieżąca analiza strategicznych wskaźników biznesowych
  • Odpowiedzialność za proces planowania finansowego (budżety, prognozy)
  • Współpraca z audytorami oraz pozostałymi jednostkami organizacyjnymi firmy w zakresie analizy finansowej i raportowania
  • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie narzędzi do analizy biznesu (analizy sprzedażowe, efektywnościowe, zarządcze)

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Praktyczna wiedza o tworzeniu i realizacji strategii finansowej
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz narzędzi do analizy danych typu Power BI
  • Znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego (min. na poziomie B2)
  • Mile widziane doświadczenie w audycie (w firmach z BIG4)
  • Mile widziane dodatkowe kwalifikacje: studia podyplomowe, CIMA lub ACCA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń)
  • Udział w ambitnych projektach związanych z rozwojem firmy
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.