Kontroler Finansowy dla procesów HR

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do działu kontrolingu finansowego, który będzie bezpośrednim wsparciem dla rozbudowanych procesów HR w organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest bardzo dobrze rozpoznawalna marka z branży retail, z polskim kapitałem.

Opis stanowiska

  • aktywna współpraca z obszarem HR w zakresie m.in. przygotowywania rekomendacji oraz uczestnictwa w ich wdrażaniu w organizacji
  • uczestnictwo m.in. w procesie tworzenia rezerw, budżetowania, prognozowania
  • tworzenie raportów i prezentacji cyklicznych oraz ad-hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • kontrola kosztów pod kątem zasadności wystąpienia
  • okresowe obliczanie wskaźników i wielkości finansowych wspomagających zarządzanie
  • budowanie business case'ów dla konkretnych i rozważanych rozwiązań
  • udział w strategicznych projektach wewnętrznych w zakresie m.in. określania i monitorowania KPI
  • rekomendowanie i wdrażanie nowych oraz rozwijanie dostępnych narzędzi kontrolingowych

Profil kandydata

  • min.3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze związanym ze współpracą z obszarem HR (m.in. wynagrodzenia, rezerwy, budżetowanie, planowanie)
  • biegła obsługa MS Excel, PowerPoint
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • duża samodzielność w działaniu
  • otwartość na realizację nowych zadań i projektów
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • ACCA /CIMA - mile widziane
  • obsługa SAP, PowerBI - mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • możliwość pracy hybrydowej, biuro w centrum Poznania
  • atrakcyjne warunki finansowe i pakiet benefitów pozapłacowych
  • szansa na rozwój w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • przyjazna atmosfera, wsparcie ze strony przełożonego i członków zespołu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page