Kontroler biznesowy - umowa o pracę/konkurencyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gliwice, Katowice, Chorzów, Rybnik, Zabrze, Bytom, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Chorzów, Rybnik, Zabrze, Bytom

Główne obowiązki:

  • analiza wydajności procesów produkcyjnych
  • monitorowanie wykonania budżetu
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • wsparcie w procesie przygotowania budżetu miesięcznego/rocznego

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Excel
  • znajomość języka angielskiego (B2)
  • umiejętności analityczne i skrupulatność
  • wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z rozudowanym systemem premiowym
  • szeroki pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, kursy języków obcych, dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w komfortowym biurze w godzinach 8-16
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
  • samodzielne, pełne wyzwań stanowisko pracy
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

WYŚLIJ CV już teraz i daj się poznać! Zapraszamy do kontaktu telefnicznego pod nr tel. 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.