Kontroler Biznesowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla Naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą, dystrybucją oraz produkcją poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kontroler BiznesowyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Udział w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji wraz z miesięczną analizą wykonania i odchyleń
  • Planowanie i prognozowanie kosztów oraz monitoring wskaźników finansowych
  • Kontroling przydzielonego obszaru wnioskowanie oraz przygotowywanie rekomendacji, wspomaganie decyzji biznesowych, dostarczanie wiarygodnej informacji, ustalanie cen produktów
  • Współpraca w tworzeniu i optymalizacji narzędzi oraz procesów raportowania – rozwój oraz opieka nad narzędziami kontrolingowymi
  • Proaktywnie wskazywanie szans i zagrożeń finansowych dla biznesu oraz wspomaganie wdrożenia usprawnień
  • Udział w międzynarodowych projektach oraz aktywna współpraca w ramach międzynarodowego zespołu kontrolingu

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe finanse / ekonomia
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu biznesowego lub finansowego
  • Rozumienie procesów biznesowych
  • Otwartość na zmiany, ciekawość biznesu, proaktywność w codziennej pracy, chęć uczenia się
  • Umiejętność prowadzenia dyskusji, aktywnego słuchania i przekonywania
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Hybrydowy model pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Parking dla pracowników
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.