Kontroler Biznesowy (obszar finansowy)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
• Zarządzanie zespołem Księgowości i Administracji i (ok. 10 osób);
• Pełnienie roli Prokurenta;
• Przygotowywanie sprawozdań finansowych miesięcznych (P&L, bilanse) oraz sprawozdań finansowych rocznych;
• Przygotowywanie sprawozdań dotyczących przepływu środków pieniężnych;
• Monitorowanie wydajności działów;
• Partycypowanie i wsparcie w podejmowaniu decyzji w sprawie strategii finansowej oraz biznesowej, propozycje optymalizacji kosztowych;
• Opracowywanie modeli prognostycznych (P&L, bilanse, przepływy pieniężne);
• Budżetowanie roczne;
• Analizowanie odchyleń wyników aktualnych z budżetowanymi;
• Kontakt z centralą, partnerami spółki oraz kontrahentami zagranicznymi;
• Kontrola procesów wewnątrz spółki.

Oczekiwania:
Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym;
Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kontrolera Finansowego - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w firmie handlowo-usługowej;
• Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne;
• Bardzo dobra znajomość zagadnień finansowych;
• Znajomość zagadnień i procesów związanych z księgowością/rachunkowością;
• Biegła obsługa programu Excel;
• Znajomość zintegrowanych systemów zarządzania klasy ERP;
• Umiejętności analityczne, wyciągania wniosków, podejścia procesowego;
• Asertywność i umiejętność prezentacji kontrargumentów.

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Pracę od poniedziałku do piątku w międzynarodowym środowisku;
• Wynagrodzenie miesięczne oraz premię roczną uzależnioną od wyników firmy;
• Ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne;
• Pełną wyzwań interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Numer referencyjny: KBL/06/17/BDG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.